7 Days to Die szerverbérlés

A 7 Days to Die egy túlélő horror videojáték, amelyet a The Fun Pimps fejleszt, és amely a Steam-en korai hozzáférésű címként jelent meg 2013-ban. A játék egy nukleáris harmadik világháború utáni világ néhány el nem pusztult helyszínén, mint például a kitalált Arizonai megye, Navezgane területén játszódik.
Játékszerver jellemzők
Automatikus frissítések
Rendszerünk automatikusan lefrissíti a játékszerver legutóbbi változatát, amint a Steam-en új verzió megjelenik.
Experimental szervermotor elérhető
Új frissítés megjelenése esetén a legfrissebb, még nem stabil kiadású szervermotor is telepíthető a rendszerünkben.
Saját mentés használható
A már elkezdett világ FTP-n keresztül feltölthető, és játszható a szerveren változatlan módon.
Próbáld ki egy 7D2D szerverünket
Néhány WebAdmin funkció
Fokozott biztonság
Számtalan védelmi funkció segít biztonságban tartani fiókod - e-mailes IP cím érvényesítés, captcha-védett bejelentkezés.
Férőhely- és limitmódosítás
Szabadon módosíthatod a szerveren slotszámát és erőforrás limiteit akár a futó fizetési időszak közben is.
Fizetési bizonylat elfogadás
Befizetésedről fényképes/szkennelt bizonylat képet tölthetsz fel, így az összeget azonnal jóváírjuk.
Konfig fájl szerkesztő
A játékszerver konfigurációs fájljait néhány kattintással online szerkesztheted egyszerű vagy hozzáértő módban is.
Parancs időzítések
Tetszőleges időpontra időzítheted játékszervered indítását, leállítását, újraindítását vagy konzol parancs küldését is.
MySQL és FTP fiókok kezelése
Online hozhatsz létre és állíthatsz be MySQL adatbázist és állíthatsz be FTP fiókokat testreszabott tulajdonságokkal.
Bérelhető díjcsomagok
Ügyfeleink véleménye
Egyenlőre csak az a vélemény alakult ki bennem, hogy nagyon egyszerűen lehet kezeln a szerverrendelész akár mobilról, nagyon szép a design, sok lehetőség a webadminon belül.
P. Krisztián
Nagyon elégedett vagyok, gyorsak segítőkészek, és kiváló webadmin felület!
T. János
Eddig nagyon tetszik a szolgáltatás, gyors segítség, átlátható webadmin felület és stabil szerver.
N. Szabolcs
Nagyon rég óta tőlük bérlem a szerveremet és azt kell, hogy mondjam az évek alatt rengeteg mindenben tudtak nekem segíteni. Összességében elégedett vagyok a Synhosting-al.
V. János
7 Days to Die – kapcsolódó hírek
Egyre többen kattannak rá a Steamen egy hároméves zombis túlélőjátékra - Esport1
2025. 07. 14.
Esport1
10 év Early Access után érkezik a 7 Days to Die 1.0-ás verziója - Esport1
2024. 04. 22.
Esport1
7 Days to Die: 10 év Early Access után végre jönnek a zombik - INSTYLEMEN
2024. 06. 28.
INSTYLEMEN