Half-Life 2: Deathmatch szerverbérlés

A Half-Life 2: Deathmatch egy többjátékos, FPS videojáték, amelyet a Valve fejlesztett és adott ki 2004. november 30-án. Többjátékos arénás játékra optimalizált pályákat és néhány új fegyvert tartalmaz. A játék forráskódjának részei is elérhetőek, amelyek sok korai Source-alapú többjátékos módosítás alapját képezték.
Játékszerver jellemzők
Automatikus verziófrissítés
Rendszerünkben a játékszerver legújabb verziója érhető el, ami frissítések megjenelésekor automatikusan a legutóbbi verzióra frissül.
Akár 32 slotos játékszerverek
12 férőhelytől egészen 32 slotig több lépcsőben választhatod ki a szervered számára ideális játékosszámot, amit később is bármikor módosíthatsz.
Próbáld ki egy HL2DM szerverünket
Néhány WebAdmin funkció
Felhasználó meghívás
Felhasználókat hívhatsz meg a fiókodba, akik külön bejelentkezéssel hozzáférhetnek a WebAdmin általad engedélyezett oldalaihoz.
Támogatási lehetőségek
Csapatod vagy szervered játékosai segítségével könnyedén gyarapíthatod az egyenleged a fejlett fizetési oldalunk segítségével.
Fizetési bizonylat elfogadás
Befizetésedről fényképes/szkennelt bizonylat képet tölthetsz fel, így az összeget azonnal jóváírjuk.
Fejlett naplófájl megtekintő
WebAdminunkban lehetőséged van megtekinteni a játékszerverhez előre beállított és az általad egyedileg felvett naplófájlokat is.
Gyorsletöltés beállítás
A nagysebességű webletöltést egy gombnyomással online bekapcsolhatod, nincs szükség konfigolási tudásra.
Konfig fájl szerkesztő
A játékszerver konfigurációs fájljait néhány kattintással online szerkesztheted egyszerű vagy hozzáértő módban is.
Bérelhető díjcsomagok
Ügyfeleink véleménye
Szerintem, egy könnyen kezelhető felületről beszélünk, nem sok mindenbe látok fejlesztési lehetőséget, mivel majdnem minden funkció a legjobban működik.
L. Áron
Eddig nagyon tetszik a szolgáltatás, gyors segítség, átlátható webadmin felület és stabil szerver.
N. Szabolcs
Nagyon elégedett vagyok, gyorsak segítőkészek, és kiváló webadmin felület!
T. János
Minőségi szolgáltatások, könnyű, de fejlett szerver kezelés. Csak ajánlani tudom!
N. Dávid